Het team van GWI Auto

Ontmoet ons team van autoliefhebbers

Toni da Cruz Pinto
Directeur-eigenaar
Toni@gwiauto.nl
Dion Stuifmeel
Project Manager
Dionstuifmeel@gwiauto.nl
Jens Feenstra
Trader
Jens@gwiauto.nl
Robert Kroon
Trader
Robert@gwiauto.nl
Marc Gussinklo
Trader
Marc@gwiauto.nl
Dion da Cruz Pinto
Inkoop & Sales
Dion@gwiauto.nl
Max da Cruz Pinto
Sales Support
Max@gwiauto.nl
Sem Flohr
Communicatie
Sem@gwiauto.nl

Neem contact op met GWI Auto

We kunnen natuurlijk een site volschrijven over ons zelf maar het lijkt ons veel leuker om u te ontmoeten. 

Neem contact met ons op via info@gwiauto.nl of kom direct in contact met een van onze specialisten.

GWI Auto B.V.

Utrechthaven 11E
3433 PN Nieuwegein
Nederland

E-mail: info@gwiauto.nl