Het team van GWI Auto

Ontmoet ons team van autoliefhebbers

Verkoop

Floris de Prie
Accountmanager Internationaal
+31 (0)6 81 93 34 32
floris@gwiauto.nl
Robert Kroon
Accountmanager Internationaal
+31 (0)6 11 52 33 01
robert@gwiauto.nl

Verkoop

Floris de Prie
Accountmanager internationaal
+31 (0)6 81 93 34 32
floris@gwiauto.nl
Robert Kroon
Accountmanager internationaal
+31 (0)6 11 52 33 01
robert@gwiauto.nl

Backoffice

Arjan Blommestein
Manager Backoffice
+31 (0)6 29 07 13 59
backoffice@gwiauto.nl
Vincent van Beek
Medewerker Backoffice
+31 (0)30-20 80 494
backoffice@gwiauto.nl
Dion da Cruz Pinto
Medewerker Backoffice
+31 (0)30-20 80 494
info@gwiauto.nl

Backoffice

Arjan Blommenstein
Manager Backoffice
+31 (0)6 29 07 13 59
arjan@gwiauto.nl
Thomas Heubacher
Medewerker Backoffice
+31 (0)30-20 80 494
info@gwiauto.nl
Dion da Cruz Pinto
Medewerker Backoffice
+31 (0)30-20 80 494
thom@gwiauto.nl

Logistiek

Dennis van den Berg
Medewerker Logistiek
+31 (0)30-20 80 492
dennis@gwiauto.nl
René Blommestein
Chauffeur
+31 (0)30-20 80 493
info@gwiauto.nl
Cor Dorrensteijn
Chauffeur
+31 (0)30-20 80 494
info@gwiauto.nl

Logistiek

Dennis van den Berg
Medewerker Logistiek
+31 (0)30-20 80 492
dennis@gwiauto.nl
Rene Blommenstein
Chauffeur
+31 (0)30-20 80 493
info@gwiauto.nl
Cor Dorrensteijn
Chauffeur
+31 (0)30-20 80 494
info@gwiauto.nl

Administratie

Gerrit van Ravenhorst
Administratief medewerker
+31 (0)30-20 80 491
boekhouding@gwiauto.nl

Administratie

Gerrit van Ravenhorst
Boekhouder
+31 (0)30-20 80 491
gerrit@gwiauto.nl
Gerrit van Ravenhorst
Boekhouder
+31 (0)30-20 80 491
gerrit@gwiauto.nl

Directie

Toni da Cruz Pinto
Directeur
+31 (0)30-20 80 494
toni@gwiauto.nl

Directie

Toni da Cruz Pinto
Directeur-eigenaar
+31 (0)30-20 80 494
toni@gwiauto.nl
Marnix Benink
Directeur-eigenaar
+31 (0)30-20 80 490
marnix@gwiauto.nl
Nick Kokkelink
Accountmanager internationaal
+31 (0)6 53 31 75 21
nick@gwiauto.nl

Neem contact op met GWI Auto

We kunnen natuurlijk een site volschrijven over ons zelf maar het lijkt ons veel leuker om u te ontmoeten. 

Neem contact met ons op via 030 20 80 494 of kom direct in contact met een van onze specialisten.

GWI Auto B.V.

Utrechthaven 9C
3433 PN Nieuwegein
Nederland

Tel.: +31 (0)30-20 80 494
E-mail: info@gwiauto.nl